"
"
"
"
"
"
"
"
"
"
"
"

Teutonia Cosmo,4.999,-

Dobrý den, nabízím nejoblíbenější kočárek posledních let. Celou bohatou trojkombinaci Teutonia. Za tuto cenu prosím již pouze do neděle. Ma Mnohem větší cenu, bohužel však potřebuji již uvolnit místo. Děkuji za pochopení.

Tento model Cosmo se nedá srovnávat s velmi poruchovým Mistral S... Mistral S má problém s brzdou a komplikovaným skládáním.. 

Pořizovací cena této trojkombinace byla cca 32 000 Kč.

Troufnu si říci, že tento kočárek nemá konkurenci. Zde jsou jeho přednosti.

1. Prostorná měkká čisťounká voňavá, top stav korbička pro novorozené miminko

2. Boudička má ÚV bezpečnostní prvek.

3. Korba otočná po i proti směru. Platí i u sportovní sedačky.

4. Dokonale odpružený podvozek i do těžkého terénu.

5. Kočárek jako celkově velice lehký.

6. Dvojitá brzda. Můžete s kočárkem sportovat. Máte ruční brzdu. Naprosto funkční.

7. Kočárek je v perfektní technické kondici. Je opravdu v perfektním stavu včetně textilií

8. Reflexní bezpečnostní prvky po celém kočárku. Velice bezpečná jízda večer.

9. Sportovní sedačka je prostorná nabízí dítěti maximální pohodlí.

10. Nejbezpečnější Autosedačka Maxi cosi V krásné barvicce. Aktuálně není pasující na podvozek. Je možné pravděpodobně dokoupit adaptéry pro upevnění na podvozek. Nevyuživali jsme.
11. Velký prostorný košík na nákupy. Též s reflexnimi prvky.

Kočárek byl využíván jak hlubokou korbičku tak sportovní sedačku. Podvozek má běžné známky používání. Vždy to tak bude. Jakmile s začnete s novým kočárkem jezdit, vždy se vám lehce konstrukce poškrábe. Není to nic dramatického. Jediný nešvar těchto kočárku je rukojeť, která je z pěnové pěny..., osobně nechápu při takto drahém kočárku, bohužel u všech těchto kočárku naleznete lehké škrábance nebo prasknutí na pěně rukojeti. Je to pouze ale kosmetická záležitost. S používáním to nemá nic společného.

V poslední řadě je skvělé skládání kočárku velice snadné, kočky jsou otočná nebo aretovací. Podvozek je velice skladný i do nejmenší ho auta. Celý kočárek perfektně složíte i do malého Fiat 500. Odzkoušenou.


PRO MILOVNÍKY REBORN, SILVER CROSS, ZEKIWA, STEGNER, LIBERTA, PROUTĚNÝ KOČÁREK,KOŠATINA,GESSLEIN, RETRO KOČÁREK, STAROŽITNÝ KOČÁREK, HISTORICKÝ KOČÁREK, HLUBOKÝ KOČÁREK, KLASICKÝ KOČÁREK,proutěný kočárek, INGLESINA CLASSICA, VITTORIA, SOFIA!GOLFOVÝ KOČÁREK, SPORTOVNÍ KOČÁREK, SPORŤÁČEK, GOLFOVÉ HOLE TAKO DORJAN PEG PEREGO, HARTAN