"
"
"
"
"

Inglesina MAgnum, 4.950,-

Pořizovací cena byla cca 20.000,-

Pokud chcete praktický kočárek, který vás nezklame v terénu ani ve městě, ve kterém dítě nejenom povozíte, ale i pohoupáte, a který přitom skvěle vypadá, je zde Magnum.


KOŽEŠINOVÝ LÍMEC NENÍ ZAHRNUT V CENĚ - JE MOŽNO JEJ DOKOUPIT ZA 499,-


Komfortní a mimořádně oblíbený kombinovaný kočárek Magnum je ideálním řešením pro svoji variabilitu, neboť jedna jediná korbička může provázet Vaše dítě více fázemi jeho vývoje (od narození do cca 3 let). 

Tato speciální korbička se díky regulovatelné opěrce zad a nožiček snadno změní ze zcela rovného lůžka na sportovní sedačku. 
Magnum tak můžete v prvních měsících využívat jako hluboký kočárek a později, až si dítě sedá, jako sportovní. 

Podvozek je vybaven systémem automatického upínání easy clip, který velmi usnadňuje změnu orientace lůžka na podvozku, a to buď směrem k mamince nebo po směru jízdy.

Také nabízí možnost upevnění autosedačky Inglesina Huggy. Díky robusní konstrukci podvozku s výškově nastavitelnou rukojetí a neuvěřitelně dokonalému odpružení, je magnum vhodný nejenom do města, ale také na vycházky do přírody.

Mnohé maminky nebo i babičky ocení především to, jak se kočárek houpe.

PRO MILOVNÍKY REBORN, SILVER CROSS, ZEKIWA, STEGNER, LIBERTA, PROUTĚNÝ KOČÁREK,KOŠATINA,GESSLEIN, RETRO KOČÁREK, STAROŽITNÝ KOČÁREK, HISTORICKÝ KOČÁREK, HLUBOKÝ KOČÁREK, KLASICKÝ KOČÁREK,proutěný kočárek, INGLESINA CLASSICA, VITTORIA, SOFIA!GOLFOVÝ KOČÁREK, SPORTOVNÍ KOČÁREK, SPORŤÁČEK, GOLFOVÉ HOLE TAKO DORJAN PEG PEREGO