"
"
"
"
"
"
"

Inglesina Sofia DUO,9.999,-

TENTO KOČÁREK JE DOPORUČOVÁN PEDIATRY-DOKONALÉ HOUPÁNÍ CHRÁNÍ PÁTEŘ A HLAVIČKU DÍTĚTE! MIMINKO NEPOCÍTÍ PŘI JÍZDĚ ABSOLUTNĚ ŽÁDNÉ OTŘESY DO PÁTEŘE!! 

Tento set obsahuje i nejbezpečnější autosedačku na trhu, která je přímo kompatibilní s podvozkem kočárku - když miminko usne v autě, nemusíte jej budit přenášením do hluboké korbi, ale jen nacvaknete na podvozek bez jakýhkoliv adaptérů :-) 

PROSTĚ DOKONALÉ :-)

Krásná INGLESINA Sofia,9.999,

-TOP STAV JAKO NOVÝ!!! POŘIZOVACÍ CENA BYLA 24.000,-!!!! DOVOZ ITÁLIE-

kočárek Inglesina Sofia je ideální kočárek pro všechny typy terénů. Inovativní, dokonale vybavený hluboký kočárek.

Vanička kočárku je vybavena unikátní podložkou Welcome PadTM Novorozenci, který neustále leží, tak poskytuje dokonalou neonatologickou péči.

. Vycházky na čerstvém vzduchu novorozeným dětem velmi prospívají a téměř vždy na vycházce usnou. Naberou tak sílu, jsou zdravější a maminky odmění svým úsměvem. Sofia je dokonale vybavená pro uspokojení těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit.


Ať už budete na vycházce, doma nebo na chalupě, s kočárkem Sofia od Inglesiny bude mít vaše dítě příjemný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí. Sofia obsahuje prostornou hlubokou vaničku s innovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte.

Vanička kočárku  je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka.

 PRO MILOVNÍKY REBORN, SILVER CROSS, ZEKIWA, STEGNER, LIBERTA, PROUTĚNÝ KOČÁREK,KOŠATINA,GESSLEIN, RETRO KOČÁREK, STAROŽITNÝ KOČÁREK, HISTORICKÝ KOČÁREK, HLUBOKÝ KOČÁREK, KLASICKÝ KOČÁREK,proutěný kočárek, INGLESINA CLASSICA, VITTORIA, SOFIA!GOLFOVÝ KOČÁREK, SPORTOVNÍ KOČÁREK, SPORŤÁČEK, GOLFOVÉ HOLE TAKO DORJAN PEG PEREGO