"
"
"
"
"
"
"
"

Krásná INGLESINA Sofia,7.999,-

DOVOZ ITÁLIE-TOP STAV

Pořizovací cena tohoto prostorného luxusního kočárku byla 21.850,-

LIMITOVANÁ BARVA CHOCCOLATE/PLUME (čokoládovo-švestková)

UNISEX PRO CHLAPEČKA I HOLČIČKU

Luxusní hluboký kočárek Inglesina Sofia je ideální kočárek pro všechny typy terénů.

Inovativní, dokonale vybavený hluboký kočárek.

Vanička kočárku je vybavena unikátní podložkou Welcome PadTM Novorozenci, který neustále leží, tak poskytuje dokonalou neonatologickou péči. Pláštěnka a síťka proti hmyzu jako dárek .

Vycházky na čerstvém vzduchu novorozeným dětem velmi prospívají a téměř vždy na vycházce usnou. 

Naberou tak sílu, jsou zdravější a maminky odmění svým úsměvem. Sofia je dokonale vybavená pro uspokojení těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit. 

Ať už budete na vycházce, doma nebo na chalupě, s kočárkem Sofia od Inglesiny bude mít vaše dítě příjemný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí.

Sofia obsahuje prostornou hlubokou vaničku s innovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte.

Vanička kočárku ve velikosti XXL je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. 


Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.

PRO MILOVNÍKY REBORN, SILVER CROSS, ZEKIWA, STEGNER, LIBERTA, PROUTĚNÝ KOČÁREK,KOŠATINA,GESSLEIN, RETRO KOČÁREK, STAROŽITNÝ KOČÁREK, HISTORICKÝ KOČÁREK, HLUBOKÝ KOČÁREK, KLASICKÝ KOČÁREK,proutěný kočárek, INGLESINA CLASSICA, VITTORIA, SOFIA!GOLFOVÝ KOČÁREK, SPORTOVNÍ KOČÁREK, SPORŤÁČEK, GOLFOVÉ HOLE TAKO DORJAN PEG PEREGO