"
"
"
"
"
"
"
"
"
"
"

LUXURY HESBA, 4.999,-

Moc Vás zdravím, budoucí rodiče krásných miminek. 

Jistě máte momentálně plnou hlavu toho, jak by měl vypadat a hlavně co by měl umět ten pravý kočárek pro VAŠE MIMINKO! :-)

Věřte, že v klasice je síla!!!!!!!!!!!

Kočárek pro novorozené miminko prostě musí být houpací - nikoliv odpružený (takže vlastně vůbec nehoupe)

Děti v houpacích komfortních kočárcích zažívají ten dosti podobný pocit, jako 9 měsíců v maminčině bříšku. A tyto kočárky jsou stále v mnoha provedeních zde :-) 

Umějí hodně, jsou skladné i do nejmenších aut, dokonale se s nimi manévruje a najíždí na všudypřítomné chodníky.

HLAVNĚ MIMINKO UKLIDŇUJÍ, PRACUJÍ S JEJICH BŘÍŠKY A PROTO MIMINKA NEPLÁČOU, nazadržují ,,plyny - prdíčky,, a NAVÍC JE JEJICH PÁTEŘ CHRÁNĚNA PŘED NEROVNOSTMI TERÉNU (TERÉN JE SAMOZŘEJMĚ I CENTRUM MĚSTA - KOČIČÍ HLAVY - KOSKY)

V TĚCHTO KOČÁRCÍCH DĚTI NEBOLÍ BŘÍŠKA! NEPLÁČOU - CO JE VÍC :-) HOUPACÍM POHYBEM JE KOČÁREK KRÁSNĚ USPÁVÁ :-) A VY MŮŽETE CHVÍLI ,,VYPNOUT,, :-) 

JESTLI OPRAVDU CHCETE TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE MIMINKA, PAK PROSÍM VOLTE KLASIKU :-) A ZDE JI NABÍZÍM :-)

JE KRÁSNÁ, HODÍ SE JAK KE SKEJŤÁKŮM, TAK K PRÁVNÍKŮM, LÉKAŘŮM, BOHÁČŮM ČI BOHÁČŮM POUZE JMÉNEM.... NEVYLUČUJI, ŽE SK8ŤÁCI NEMOHOU BÝTI I PRÁVNÍCI :-)


CO SE TÝKÁ GOLFEK, JSOU VŠECHNY DOBRÉ :-) ALE HLUBOKÝ KOČÁREK PROSTĚ NEMŮŽE BÝT PŘECI NEHOUPACÍ :-)Nabízím i luxusní retro kočárek, peg perego. roan marita, bebecar, klasický kočárek, houpací kočárek, kočárek na balkon, kočárek na zahradu

Pro milovníky Retro kočárek, Inglesina, Peg PErego, bebecar, luxusní kočárek, nejkvalitnější kočárek
Margaret babylux, Adamex Royal, Jedo, RoAn marita,Dorjan Classic , Silver cross , Tako ballila, STOKKE BUGABOO PEG PEREGO, BEBECAR SILVER CROSS BALMORAL KENSINGTON INGLESINA CLASSICA LUXUSNÍ KOČÁREK JEDINÝ V ČR