"
"
"
"
"
"
"

New Classica Pesca, 26.490,-

New Classica PESCA, 26.490,-

NEW Inglesina Classica

 !!!!! Na toto zboží se nevstahují externí bankovní slevové akce !!!!

 

!!!!!!! POZOR!!!!! JEN U NÁS PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 3 ROKY!!!!!

CENA KOMPLETNÍHO KOČÁRKU JE 26.490,-

Dodání do 3 pracovních dnů od zaplacení celkové částky.

Záruka 3 roky. 

Kompletní LUXUSNÍ kočárek, s odepínacími záclonkami, pružinami, taškou na rukojeť s přebalovací podložkou a košíkem v ceně. Podvozek je PERFEKTNĚ SKLADNÝ I DO NEJMENŠÍHO AUTA :-)

Inglesina Classica je nepřehlédnutelný tradiční kočárek v anglickém stylu, na plochých eliptických pružinách, ozdoben dvěma brožemi. Kočárek Inglesina Classica se vyrábí vždy jen v elegantních, klasických a módních barevných kombinacích.

Vzácná kombinace vyjímečného vzhledu s praktičností a funkčností, stejně jako použití klasických ručních výrobních postupů v kombinaci s uplatněním nejnovějších poznatků z oblasti materiálů a bezpečnosti. V základní výbavě kočárků Inglesina Classica je luxusní rukojeť z pravé kůže, velmi elegantní taška na potřeby pro dítě s přebalovací podložkou a prostorný, pevný, kovový koš.  

Rozkládání a skládání kočárku je navrženo tak, že zajišťuje maximální úsporu místa jak doma tak i v autě. Podvozek Inglesina Balestrino má klasický způsob upínání, veliká chromovaná kola a odpružení velikými eliptickými péry.


Součástí kočárku Inglesina Classica je přebalovací taška Inglesina Borsa Classica v barvě kočárku, která vždy obsahuje přebalovací podložku.

Nyní od nás dostanete zdarma jako dárek originální matraci do korbičky z paměťové pěny, která efektivně tlumí veškeré otřesy během jízdy.

Na podvozek kočárku Inglesina Classica lze snadno upnout autosedačku Inglesina Huggy, ke které je však potřeba dokoupit adaptér v ceně 499,-.

Zároveň lze dokoupit i sportovní nástavbu vč. nánožníku a boudičky. Sportovní nástavba lze umístit na kočárek po i proti směru jízdy. 


Technické údaje kočárku Inglesina Classica:
hmotnost vaničky: 7,8 kg
vnitřní rozměry vaničky (d,š,v): 81x39x22 cm 
hmotnost podvozku: 10,7 kg
rozměry podvozku (d,š,v): 105,5x52x116,5 cm
celková hmotnost kočárku je cca 18 kg