"
"
"
"
"
"
"
"

TERÉNNÍ KOČÁRKY

Pro budoucí rodiče a milovníky pejsků a krásných dlouhých procházek-tento text bude přímo pro Vás :-)

Jistě patříte do té nemalé skupiny lidí, kteří milují přírodu kochajíc se krásami při procházkách s Vaším čtyřnohým kamarádem - či kamarády :-) 

Procházky jsou většinou v terénu a cesty nenabízejí luxus leštěného mramoru v nákupních centrech :-) Specializuji se pouze na nejkvalitnější kočárky ,,ČTYŘKOLOVÉ,, bez maličkých aretovacích koleček. Jedná se o nejchytřejší kočárky na trhu-značka Inglesina nabízí několik variant a možností. Já doporučuji pro rodiče často chodící do terénu i do centra města na ,,kočičí hlavy,, například dokonale odpružený kočárek Inglesina na podvozku Ergobike. Tento podvozek chrání DOKONALE PÁTEŘ MIMINKA. Netrpí absolutně žádnými otřesy a miminko ihned v klidu usne. Pro děti trpící střevní kolikou (mají často novorozenci) je přímo tento kočárek doporučován pediatry, právě pro jeho dokonalé měkké odpružení :-) 

Stabilní lehký kočárek, který nikdy nepojede za Vaším ,,zamilovaným pejskem, který poběží za zajíčkem,, :-) Kočárek se s těží dá převrátit - bohužel je opak u ,,TŘÍKOLEK,, Tříkolové kočárky jsou velice nestabilní a bohužel, dosti často se stávají velice nepříjemné situace, kdy se prostě kočárek překotí a miminko s ním...:-( 

Všechny kočárky z mého showroomu jsou v Top stavu, buď přímo ze Showroom Italy Milano nebo po jednom miminku, též většinou z Itálie. Ceny jsou však poloviční a máte de facto nový kočárek :-) Co se týká servisu těchto kočárků, při nákupu kočárku v našem kočárkovém království, MÁTE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU :-) I to mluví, za kvalitu uváděné značky :-) 

Příjemnou prohlídku nabízených kočárků